Děkujeme

csob_90 logo_PS_2017_zakladni_verze_na_cervenou                 

 

       praha

Home Články Články Odborný seminář již osmým rokem
Odborný seminář již osmým rokem PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Andrea Bezova   
Pondělí, 21 Březen 2016 11:59

Občanské poradny Jihlava a Třebíč uspořádaly 7. října 2015 již osmým rokem odborný krajský seminář na krajském úřadě s názvem „Aby dluhy netížily …“ pod záštitou radního pro sociální oblast Mgr. et Bc. Petra Krčála. Konání semináře je podpořeno z prostředků Fondu Vysočiny Kraje Vysočina a ČSOB.

 

„Pořádat krajský seminář již osmým rokem je velice zavazující a naplněný sál vypovídá o oblíbenosti a kvalitě našeho semináře,“ sděluje Mgr. Hana Chloupková (ředitelka třebíčské poradny). Posluchači semináře si mohli vyslechnout úvodní slovo radního Petra Krčála, který zavítal na začátek semináře. Jeho slova byla potěšením a příslibem dalšího rozvoje sociálních služeb na Vysočině.

 

Následně vystoupili hosté pozvaní na seminář a to Ing Veronika Dohnalová s tématem prokrastinace, Mgr. Luděk Dvořák s částí věnovanou obětem trestných činů a na závěr Mgr. Roman Čech, který pracuje jako speciální pedagog ve věznici. Tan hovořil o práci s pachateli trestné činnosti.

 

„ Dle ohlasů zúčastněných se seminář povedl a témata zaujala. Účastníci semináře si letos mohli s sebou odnést i jednu novinku a to připravený sborník,“ doplnil Bc. Karel Křivánek, DiS. (ředitel jihlavské poradny.

 

 

Kontakt: Bc. Karel Křivánek, DiS- ředitel OP Jihlava. – Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Bližší informace k realizaci projektu poskytne AOP: tel: 222 211 678, fax: 222 212 723, mob: 774 529 960